هیبت
هیبتفریدون پوررضا

افتتاح نمایشگاه عکس دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران

به گزارش ستاد خبری دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، در این نمایشگاه گروهی آثاری از فواد توحیدی، ملیحه لطفی، مهدی جابری، سیروس لطیفیان، رسول عزیزی، فرید زینیوند، علی جعفری، فرزاد آریان نژاد، جمشید فرجوند، سعید سروش، داود کهن ترابی و… روی دیوار رفت.

در ابتدای این مراسم که با حضور محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، علی ثابت نیا مدیرعامل انجمن موسیقی ایران و احمد صدری دبیر جشنواره برگزار شد، احمد صدری (دبیر جشنواره) در سخنانی گفت: خیلی خوشحالم که شاهد افتتاح چنین نمایشگاهی با این مضمون هستم. امیدوارم این نمایشگاه مقدمه ای برای دیگر نمایشگاه های عکس مرتبط با موسیقی نواحی در شهرهای ایران باشد.

وی افزود: انجام چنین فعالیت های مهم و ارزشمندی به شکل گسترده در دیگر شهرستان ها جزو یکی از امیدواری های ما محسوب می شود.

منوچهر تتری برگزار کننده این نمایشگاه هم درباره آن توضیح داد: «عکس آوا» به مناسبت دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران برگزار شده است و ما در طی یک فراخوان ۵٣٧ اثر از سراسر ایران دریافت کردیم که از میان آن ۴۵ اثر برای نمایش حاضر شد.

او ادامه داد: این نمایشگاه شباهتی به اکسپو دارد و افرادی که تمایل داشته باشند، امکان خرید این آثار برایشان وجود دارد.

وی افزود: معیار انتخاب این آثار، عکس موسیقی هایی که مرتبط با آیین و جشن اقوام ایرانی باشند بوده است؛ این نمایشگاه تا ٢۵ آبان ماه دایر خواهد بود.

دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از ١۶ تا ١٩ آبان ماه در حال برگزاری است.

انتهای پیام